Kristel Jalak

kristel@developdesign.eu
tel. +372 50 62 544
Skype: kristel.jalak

CV (est); CV (eng)
Diplomid ja tunnistused
LinkedIN

Ettevõtte rekvisiidid

Olen ahne ja kärsitu. Ahne koguma uusi teadmisi, kogemusi ja muljeid. Kärsitu, sest niipalju on veel õppida ja aega selleks on vähe.

Minus ristuvad väga erinevad valdkonnad ja tegevusalad. Olen olnud tööline, projektijuht, klienditeenindaja, teadur, müügijuht, riigiametnik, personalijuht, ettevõtja. Töötanud põllumajanduses, kaubanduses ja hulgimüügis, toiduainetetööstuses, jäätmekäitluses, europrojektides. Läbinud kõik juhtimistasandid alates brigadirist ja lõpetades tippjuhtkonna liikmena.

Kõike seda läbib koolitamine ja inimeste ning organisatsioonide konsulteerimine, millega olen tegelenud üle 20 aasta. See on võimaldanud mul jätkata õppimist ja leevendada oma uudishimu ümbritseva maalima vastu. Samas võimaldab see jagada teistega seda, mida olen kogunud ja kogenud. Pakkuda ideid, näiteid, lahendusi ja väljakutseid ning see panebki mu silmad särama!

Raadiointervjuu. Esinemishirmust saab jagu treeninguga. Äripäeva raadio „Juhtimislabor“. 20.mai 2020.

Millised on ajusõbralikud sisekoolitused? Sisekoolituse konverents 2019.

Täienduskoolituse kvaliteedi edendamine. Töötuba. V Koolitajate mittekonverents 2019 Arutelujuht – Halliki Põlda, ekspert – Kristel Jalak

Oskuste hindamine – koolitaja vaade. EPALE konverents 2016